Březen 2012

Rozhovor s Viktorií Krásnou No.2

16. března 2012 v 11:12 | Lussyn Dannah |  Rozhovory s lidmi


Tak nám něco pověz o tvém novém videoklipu "Vzpomínám"..
Je to moje 1. vlastní písnička. Vlastně jsem ji napsala už docela dávno a je to něco, protože je to jediná písnička, kterou jsem začala i dokončila. :o)))
To video během 4 dnů, vidělo přes 15 000 lidí. Co na to říkáš?
Je to pro mě opravdu úspěch. Moje ostatní videa, která mám na YouTube, mají sotva polovinu, takže mám z toho asi dvojnásobnou radost. :))
Text, i hudbu sis složila sama, vrháš se na kariéru skladatelky? :)
Na to si zatím netroufám odpovědět. :) Skládám pořád. Miluju, když si můžu sednout ke klavíru, zahrát si pár akordů a do toho si mumlat nějaká slova, ze kterých se, doufám, něco vyklube. :))) Ale to je zatím asi tak všechno. :o)))
Co je těžší složit hudbu nebo text?
Rozhodně text. Hudba se mi vlastně skládá docela jednoduše. Většinou to vznikne tak, že si hraju nějakou známou skladbu a třeba spletu akord - a líbí se mi, jak to zní. :)))
Text se mi ale píše hůř asi hlavně kvůli mému věku. Tolik jsem toho ještě neprožila. :)) A psát o tom, jak mě učitel napomenul - to mi zas tak super nepřijde. :D
To souhlasím, uvidíme časem, mimochodem co tě inspirovalo? :D A jak dlouho ti to trvalo napsat tu písničku?
Abych byla upřímná, vůbec nevím, jak jsem k ní došla. Možná to zní zvláštně, ale ani přibližně si nepamatuju, kdy jsem ji začala psát.
Ve videu máš moc hezký šaty. Promiň mi tu otázku, ale nemůžu se nezaptat odkud jsou? :)
Moc Ti děkuju. :) Koupila jsem si je v Londýně, ale název obchodu si nepamatuju. :o))
Co se změnilo od našeho prvního rozhovoru?
Nic a všechno zároveň. Nic - to patří spíš k rodině, ke kamarádům a ke škole. (až na to, že tu školu teď docela flákám :o))). A všechno patří hlavně ke zkušenostem, které jsem chtěla zažít už od doby, kdy jsem byla prcek. Asi jako skoro každá holka jsem si před zrcadlem v koupelně s kartáčem v ruce zkoušela, jaké by to bylo, být zpěvačkou. A teď se to děje. Pořád tomu nevěřím. :o)))))
Tak to by bylo asi vše, máš ještě něco co by jsi chtěla dodat?
Asi ne :)))

Děkuji, a měj se.. :)
Děkuju Ti za rozhovor. Taky se měj. :))