Svět hudby

Ach, Madonna!

10. února 2012 v 18:16 | Lussyn Dannah
Už jste slyšeli Give me all your luvin' ? Žhavou novinku od Madonny? Pokud ne, ani tolik nespěchějte.
Song, na který se čekalo tak dlouho, je na světě. Ale upřímně: nic moc. Teda aspoň podle mě.
Písnička, sama o sobě není špatná, ale hodí se spíš pro takové podřadné zpěvačky. Na druhou stranu, kdo si může v 53 letech dovolit takový videoklip? Don't play the stupid games, because i am different kind of girl. Madonna, seriously? Text na úrovni takové Rebeccy Black.
Madonno, vypadáš úchvatně! Příště to chce lepší písničky! Dokáž nám že jsi stále královna popu! :)
Co říkáte vy?

Znáte Sandru Rosovou?

12. listopadu 2011 v 18:26 | Lussyn Dannah
Sandra Rosová
Věk: 19
Povolání: zpěvačka, modelka, studentka
Původ: Česká republika
Sandra se také dříve jmenovala Bell. Následně se v roce 2009, přejmenovala na Rosovou,
pochází z města Frýdek-Místek, a jako malá ráda zpívala a tancovala. Její první singl, byl předělávkou songu Hilary Duff- What Dreams Are Made Of. V roce 2007 se snažila najít nějaké ty autory hudby, producenty, a podobně. Vyšlo to, její první deska se jmenovala Trendy. Bohužel v Českém hudebním průmyslu neuspěla, a podporu získala leda tak od svých fanoušků. V roce 2008 jí o jedno místo utekl Skokan roku na Slavíkovi. Sandra se naštvala a odletěla do Spojených států. Tam si jí na jednom večírku všimla manažerka Deann Foltz. Následně se Sandra zúčastnila americké soutěže talentů Stars At Sea. Získala třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv - Sandra zpívala anglicky píseň Call Me) a získala i TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009.
Na základě zkušeností natočila druhé cédéčko v americko-české produkci. Tentokrát více úspěšné. Singl Čas, se začal hrát v hudební stanici OČKO, který doposud Sandru ignoroval. A v bulváru se objevily články, typu: nová kočička Sandra Rosová.
To by bylo asi ze strany českého hudebního průmyslu vše. O Sandru se za oceánem perou, ale nás JE ZAVRHNUTÁ, její písničky se v rádiu nesmějí hrát. Důvod? Sandra přece není Ewa Farna.
Nutno říct že se dívčina kromě zpěvu věnuje, také modelingu a byla tváři značky BabyKap.
Já Sandru znám od doby kdy ještě byla Bell. Vždycky jsem byla její fanoušek, fandila jí jak se dalo. Tenkrát s písničkami Ve snu budem lítat a Chocolate. Od té doby se hodně změnila, pozitivním slova smyslu, urazila opravdu velký kus cesty. Sice jí český národ odsoudil ale pro mě bude vždycky vzorem.
Doporučuju písničky: Stůj, Čas, Call Me

Znáte Lights?

8. října 2011 v 18:19 | Lussyn Dannah
Lights (Valerie Anne Poxleitner)
Věk:24
Původ: Kanada
Valerie Poxleitner je vlastní jméno kanadské písničkářky, vystupují pod přezdívkou Lights.
Svoji kariéru začala v roce 2006, jako textařka pro Sony Music. Patřila mezi pisničkáře kteří skládali pro televizní seriál Instant Star. Na konci roku 2006, se seznámila s kanadským fotografem (Marc Lostracco), který se podílel na zvniku jejího prvního videoklipu (propagace Sony). Jejím manažerem je Jian Ghomeshi, kterým byla objevena.
Vydala dvě alba: The Listening (2009) a Siberia (2011).
Ocenění: získala několik kanadských ocenění, dokonce i za prodej 40.000 kusů alb. (Canadian Recording Industry Association).
Lights se mi líbí, kvůli žánru, které zpívá, a taky její chytlavé melodii. Doporučuju: My Boots, Ice, Toes.

Odkazy:
Zdroj: wikipedia.comZnáte Little Boots?

11. září 2011 v 14:57 | Lussyn Dannah
Little Boots (Victoria Christina Hesketh)
Věk: 27
Původ: Anglie
Little Boots je pseudonym anglické elektropopové zpěvačky a textařky Victoria Christina Hesketh. Tuhle přezdívku jí vymysleli její přátelé, proč? Důvod je ten, že Victoria má malé nohy. V svých šestnácti letech se zůčastnila anglické soutěže ''Pop Idol''. Při studiích na Univerzitě, společně se 2 dvěma spolužáky, založila skupinu "Dead Disco".Každý ze skupiny měl
rozdílné názory na výběr žánrů, proto se skupina rozpadla a Vic šla na solovou dráhu.
Victoria začla psát a skládat písničky a posílala je na sociální sítě jako YouTube, nebo MySpace.
Následovalo několik vystoupení, a také 1. singl "New in Town". (pod textem)
Vydala EP s názvem "Illuminations" (2009) a desku z názvem "Hands" (2008), v součastnosti pracuje na novém CD.

Little Boots se mě osobně velice líbí, kvůli žanrů písniček ( přirovnání k Lady G .). Můžu doporučit písničky: Remedy a Earthquake.
Zdroje: Osobnosti
P.S Neručím za správnost textu, a některých informací ( Není moc stránek s českým překladem).Znáte Charice?

2. září 2011 v 18:50 | Lussyn Dannah
Charice
Věk: 19
Povolání: zpěvačka
Původ: Filipíny
Charice se narodila a žila na Filipínách. Když jí bylo 4 roky, její máma (také zpěvačka) slyšela svou dceru zpívat písničku ''Happy Birthday'', všimla si jejího osobitého hlasu, od té doby ji učila správnou hlasovou techniku. V 7 letech se zúčastnovala několika soutěží.
V roce 2007, začal jeden její fanda posílal videa z jejího vystoupení na YouTube. (Vystoupení z soutěží - "Little Big Star" a "Star King"). Získala tak pozornost, a později vystoupila například na Ellen DeGeneres, nebo Oprah Winfrey Show.
Vydala desku s názvem Charice.

Já jsem si Charice všimla, když jsem si před rokem pustila je jí singl Pyramid (Ft. Iyaz), zaujala mě, a náhle následovalo sledování jejích písniček, narazila jsem na písničku I love you.
Momentálně poslouhám 3 její písničky: Nobody's singing to me,
Podle mě je škoda že se o ní moc nemluví, má charisma, hlas, je prostě talentovaná. Jenže v dnešním hudebním průmyslu je to těžko vysvětlitelné. :-)) (Pokud Nejste J. Bieber)
Co říkáte vy?
Zdroj: Charice
Článek berte prosím s rozvahou, překládala jsem z angličtiny :-)
 
 

Reklama